Flag Counter
PODSUMOWANIE ROKU 2021

Więc tak, rok 2021 zbliża się ku końcowi, na więcej konkursów w tym roku  nasza grupa się nie wybiera, na tą chwilę rozłożyły i tak nas choroby.

Podsumowując ten rok, wiadomo jest dalej okres pandemii, udało nam się zorganizować nasz konkurs modelarski jakim był II PFM Ciupaga, przełożony z tamtego roku.  Jak dla nas organizatorów wyszło super chociaż byliśmy pełni obaw czy dojdzie do skutku. Oczywiście wielkie podziękowania dla naszych rodzin, żon, które z nami wytrzymują i akceptują nasze hobby :), a także za to że nam pomagają przy organizacji naszego festiwalu, tacy nasi cisi bohaterowie.

No i wiadomo , WIELKIE podziękowania dla naszych sponsorów, darczyńców oraz miasta Nowy Targ, bez których byłoby ciężko to wszystko zorganizować.

Pozdrowienia również dla wszystkich naszych dobrych znajomych spotkanych na modelarskich szlakach.


Dołączyli do nas również nowi grupowicze, Łukasz , Michał oraz modelarz kartonowy Roman. Dzięki temu i naszym składom udało się uruchomić nasza stronę www.

Na Bulldog Fest  miło było znów zobaczyć dobrego znajomego, Ján Moravčík z eastmodels.sk, organizatora tego konkursu, a także spotkać organizatorów MOSONSHOW z Węgier, czyli András Egresi.


Łącznie nasza grupa była na 3 konkursach: 

Liptovskom Hrádku Bulldog Fest 2021   

X Festiwal Modeli Redukcyjnych w Łasku

VII Konkurs Modeli Redukcyjnych "Galicjada 2021"

KROSNO24:

Zdobyliśmy  4 wyróżnienia w seniorze a nasz młodzik 3.

Przejechaliśmy 1178km , było wesoło i ciekawie, można poczytać nasze relacje. tworzymy fajną i zgraną ekipę. Liczymy że w przyszłym roku spotkamy się z innymi modelarzami na modelarskich konkursach.

My planujemy nasz III Podhalański Festiwal Modelarski Ciupaga 2022 na ostatni weekend maja 28-29, zapraszamy!!!


Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.