Flag Counter
Banzai-Cars- najlepszy sklep dla modelarzy pojazdów cywilnych

Coraz więcej na konkursach modelarskich pojawia się samochodów cywilnych od cywilnych po przez sportowe, wyścigowe, ciężarówki, a także modele motocykli.  Jest to również bardzo ciekawa i fajna strona modelarstwa redukcyjnego. Z asortymentem dla modelarzy pojazdów cywilnych jest bez wątpienia Sklep Modelarski Banzai-Cars. Jest to sklep internetowy, spersonalizowany właśnie dla tego typu modelarstwa. Posiada wszystko czego potrzebują modelarze pojazdów cywilnych. Modele są podzielone w trzech zakładkach, pojazdy cywilne, motocykle oraz F1. Sklep posiada własne farby Banzai-Cars czyli linia produktów Creative Colors, od lakierów po polerkę. Posiadają również bardzo dużą bazę dodatków żywicznych do modeli, narzędzia i chemię. 

Link do sklepu: 

https://www.comdrive.ig.pl/

 https://www.facebook.com/comdrivecars


Na Facebooku znajduje się także grupa internetowa Grupa Modelarska Banzai Cars and Bikes, znajdziecie tam wielu modelarzy właśnie w tej tematyce, organizowane są konkursy On-line, wspólne wyjazdy. Grupa będzie się pojawiać na konkursach modelarskich głownie w Polsce. Najbliższe konkursy na których spotkacie stolik klubowy grupy to  XVIII Międzynarodowy Festiwal Modelarski Bytom 2023, 25-26.03.2023 i IV Podhalański Festiwal Modelarski Ciupaga 27-28.04.2023 w Nowym Targu na którym ufundują aż 4 oryginalne wyróżnienia w pojazdach cywilnych: 

https://www.gmnt.eu/ciupaga-2023/iv-podhala%C5%84ski-festiwal-modelarski-ciupaga 

  • Banzai Cars & Bikes - Złoty Tłok w kategorii PC1 - pojazdy, specjalne, techniczne, ciężarówki 
  • Banzai Cars & Bikes - Złoty Tłok w kategorii PC2 - pojazdy sportowe, wyścigowe ,tuning 
  • Banzai Cars & Bikes - Złoty Tłok w kategorii PC3 - pojazdy cywilne, motocykle 
  • Banzai Cars & Bikes - Złota Świeca dla Juniora

Strona Grupy:

 https://www.facebook.com/groups/2255837641171412


Drugim bardzo ciekawym sklepem internetowym jest Banzai-SF, tam znajdziecie modele S.C./FI , okrętów , samolotów pasażerskich i cywilnych oraz wojskowe i kalkomanie dedykowane dla samolotów. Tutaj też znajdziecie bardzo dobrą bazę farb dedykowanych dla samolotów cywilnych Creative Colors. 

Link do strony: 

https://banzaisf.ig.pl/ 


https://www.banzaisf.ig.pl/polskielinielotnicze 

W swojej ofercie znajdują się  zestawy firmowe samolotów pasażerskich, mianowicie Boeing 737-300, z dodatkami żywicznymi oraz kalkomaniami. https://www.banzaisf.ig.pl/polskielinielotnicze?func=productPage&wid=1488&pid=6388&cid=&prid=


Powyższy tekst znajduje sie także na :

EASTmodels.sk - Banzai-Cars - najlepší obchod pre modelárov civilných vozidiel 

Zapraszamy do odwiedzin i śledzenie strony www.eastmodels.sk gdzie również znajdziecie recenzje, wywiady, raporty z konkursów.


/Grzegorz

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.